Lauřin deníček

<-- Srpen 08 -->
PoÚtStČtSoNe
----010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 

<-- Milý deníčku... -->


...vytáhnout mámu z postele bylo dnes umění. Pokoušela jsem se o to už od třičtvrtě na šest, ale vstala opravdu až když to bylo nutné v osm. (Dokonce i vypustila plánovanou lekci jógy.) Musely jsme jet s Míšou do Motola na kontrolu po operaci. No, cesta to byla dlooouhá a nepříjemná. Stejně jako hledání správného oddělení, čekání v čekárně, vyšetření, znovu čekání, další oddělení a pak už jsme konečně byly propuštěny. Málem jsem jim to tam obrátila nudou vzhůru nohama! Mamka nám potom všem koupila v místní motolské sámošce něco k snědku a jely jsme zas domů. Já po cestě usnula, ale věřím, že máma i Míša by se ke mě klidně přidaly, kdyby to bylo možné.
Odpoledne jsme vyzvedli balíček na poště. Přišly mi pyžámka, co mamka objednala. (Jsou ještě velká, takže pokud se nesrazí po prvním praní, budu si na ně ještě pár měsíců počkat.) Potom jsme zase jely na Staromák, kde jsme se po delším čekání dozvěděly, že máme špatné instrukce a focení je až zítra. Dali jsme si oběd, vyzvedly fotky v tiskárně z předešlého dne a už pořádně ukodrcané vyrazily na návštěvu k "tetě" Adélce.
Moc se mi i Míše líbil Adélky pejsem Pheobe a vášnivě jsem se s ním líbala, z čehož mámě vstávaly vlasy hrůzou na hlavě a žaludek pravděpodobně též. :-! Dostala jsem dodatečný dárek k narozeninám - slušivý župánek, který určitě brzy využiji. A vzhledem k tomu jaký jsem projevila zájem o malý čajový servis s malovanými motivy prasátka a kytiček, dostala jsem ho k tomu ještě navrch.
Domů jsme přijely dost pozdě a taktéž ulehly. Musím bonzovat, že máma rozhodně brzy spát nešla a k tomu navíc dost málo jí! Tytyty, mami!!!

[CNW:Counter]